Ліга Європи: Борусія Д вирвала перемогу в феєричному матчі з Аталантою, Реал Сосьєдад втратив перемогу над Зальцбургом

15 лютого 2018 Читать на русском

Закінчилися ще два поєдинки 1/16 фіналу Ліги Європи.

Дортмундська Борусія без травмованого Андрія Ярмоленка вдома ледве зуміла переграти Аталанту. "Джмелі" спокійно забили в контратаці в першому таймі – Шюррле забив після передачі Піщека, але в другому таймі двічі проґавили блискавичні випади бергамців. Як наслідок, словенець Йосіп Ілічіч за п'ять хвилин встиг оформити дубль. Врятував дортмундців орендований у Челсі Міши Батшуаї, який спочатку з лінії штрафного майданчика класно відправив м'яч у дальній кут воріт, а потім чудово розібрався з обороною суперника після пасу Гьотце.

Реал Сосьєдад на рідному стадіоні пропустив курйозний гол у першому таймі, коли Оярсабаль не зумів вибити м'яч після подачі кутового. У другій половині зустрічі "біло-голубі" спробували реабілітуватись. Спочатку Альваро Одріосола забив після сольного проходу, а на 80-й хвилині зіграв "джокер" сан-себастьянців колись перспективний Аднан Янузай прямим ударом зі штрафного "прошив" стінку австрійців. Та втримати перевагу Сосьєдад не зумів, оскільки на четвертій доданій арбітром хвилині пропустив від японця Мінаміно 2:2.