Ліга Європи: Бернлі поступився Олімпіакосу, Аталанта не зуміла переграти Копенгаген

23 серпня 2018 Читать на русском

Завершилися чергові матчі раунду плей-офф кваліфікації Ліги Європи.

Бернлі на виїзді несподівано програв Олімпіакосу. У першому таймі суперники обмінялися голами, однак у другій половині зустрічі греки забили швидкий м'яч, а англійці на 60-й хвилині залишилися в меншості.

Представник Серії А Аталанта, маючи тотальну перевагу над Копенгагеном (26:2 за ударами, 11:1 у площину), не зуміла дотиснути опонента. Поєдинок завершився нульовою нічиєю.

Базель з Аполлоном видали результативний матч. На дубль Ван Вольфсвінкеля кіпріоти відповіли голами Магліци та Папуліса, а вирішальне слово сказав Джюмарт – перемога Базеля.

Ну а люксембурзький Дюделанж сенсаційно прибив румунський Клуж.

Матчі-відповіді відбудуться 30 серпня.

Ліга Європи: Селтік не впорався із Судувою, Астана і Мітьюлланд не перемогли без українців