Ліга Європи: Арсенал розгромив Карабах, Мілан здійснив неймовірний камбек у матчі з Олімпіакосом

4 жовтня 2018 Читать на русском

Відбулись поєдинки 2-го раунду Ліги Європи у групах D, E та F.

Андерлехт зазнав несподіваної домашньої поразки від Динамо Загреб та опустився на останнє місце у групі D.

Фенербахче приймав аутсайдера групи Спартак Трнаву. Дубль Слімані приніс впевнену перемогу господарям та допоміг посісти команді 2-ге місце у групі.

Ворскла драматично програла Спортінгу, пропустивши двічі на останніх хвилинах матчу

У групі Е один з фаворитів Ліги Європи Арсенал гостював у Карабаха. Лондонці на класі обіграли суперника, забивши три м'ячі без відповіді та очолили групу Е

Мілан був явним фаворитом у домашньому матчі з Олміпіакосом. Проте гості не були згодні з таким твердженням і ошелешили італійський клуб голом вже на 14-й хвилині. Мілан зумів зібратись лише у 2-й половині зустрічі та за 9 хвилин забив 3 м'ячі, ставши одноосібним лідером групи F.

Бетіс вдома приймав скромний Дюделанж. Без особливих зусиль іспанський клуб на класі переміг суперника 2:0. Бетіс піднявся на 2-ге місце групи F, Дюделанж залишився на останній сходинці.