Ліга Європи, 3 тур: Григорчук капітулює перед хет-триком Обамеянга

22 жовтня 2015 Читать на русском

"Габала" в рамках 3-го туру Ліги Європи поступилася на "Баксель Арені" дортмундській "Борусії" з рахунком 1:3.

Перемогу німецькому клубу приніс хет-трик габонського форварда П'єра-Емеріка Обамеянга, який двічі відзначився в першому таймі і ще раз після перерви. Особливо красивим вийшов дебютний у зустрічі м'яч Обамеянга, який обвідним ударом у дальню дев'ятку не залишив шансів українському голкіперу "Габали" Дмитру Безотосному. Підопічні Романа Григорчука спромоглися лише на гол престижу від Додо.

Відзначимо, що у стартовому складі "Габали" на полі з'явилися чотири українці: Безотосний, Вернидуб, Гай та Антонов.

У підсумку "Борусія" набрала 7 очок та продовжує лідирувати у групі C. "Габала" залишилася на останньому місці - один пункт.

"Габала" - "Борусія" Д - 1:3

Голи: Додо, 90+3Обамеянг, 31, 38, 72