Ліга чемпіонів: Тоттенхем впевнено переміг Реал на "Уемблі"

1 листопада 2017 Читать на русском

Тоттенхем переміг Реал (3:1) на стадіоні "Уемблі" в матчі 4-го туру групового раунду Ліги чемпіонів 2017/18.

Реал приїхав на "Уемблі" не в найкращому настрої, адже перед цим поступився Жироні (1:2) у Прімері і збільшив відставання від Барселони.

Поєдинок почався для господарів не найкращим чином. Вже на 24-й хвилині основний оборонець Алдервейрелд отримав травму і покинув поле. Однак вже за 3 хвилини Аллі вивів Тоттенхем вперед, замкнувши фланговий простріл Тріппьєра. Реал відповів кількома гострими моментами, але зрівняти рахунок не зміг.

На початку другого тайму Аллі шокував мадридців і оформив дубль. Англієць пошив у дурні Каземіро і пробив з-за меж штрафного майданчика. М'яч після рикошету від Рамоса влетів у кут воріт.

Реал великими силами пішов вперед, але напоровся на контратаку, яку результативним ударом закінчив Еріксен.

Мадридцям вдалось відквитати лише один гол зусиллями Роналду.

Тоттенхем очолює групу з 10 очками, Реал посідає 2-е місце з 7 очками.