Ліга чемпіонів, раунд плей-офф: Славія з Ротанем поступилась АПОЕЛу, ЦСКА переміг Янг Бойз

15 серпня 2017 Читать на русском

Відбулися перші матчі раунду плей-офф Ліги чемпіонів 2017/18.

Славія Руслана Ротаня та Едуарда Соболя на виїзді поступилась кіпрському АПОЕЛу. Чеський клуб пропустив вже на 2-й хвилині матчу після розіграшу кутового. Відзначимо не надто впевнену гру екс-голкіпера Дніпра та Шахтаря Яна Лаштувки. На 10-й хвилині кіпріоти подвоїли рахунок – Алонефтіс класним ударом з лінії штрафного майданчика перекинув Лаштувку.

Українець Руслан Ротань вийшов в основному складі, але відзначився лише жовтою карткою, яку отримав вже на 6 хвилині поєдинку. У підсумку Ротань був замінений на 72-й хвилині матчу. Едуард Соболь не був заявлений на цей поєдинок.

В інших матчах кривдник Динамо Янг Бойз вдома через курйозний автогол на останніх хвилинах програв московському ЦСКА – 0:1. Матч лісабонського Спортінга та ФКСБ (Стяуа) завершився нульовою нічиєю.

Вилучення: Пінтілій, 80 (Стяуа)

Ліга чемпіонів, раунд плей-офф: Карабах Каніболоцького мінімально переміг Копенгаген