Ліга чемпіонів: Наполі не зумів дотиснути Црвену Звезду на виїзді

18 вересня 2018 Читать на русском

Італійський Наполі в Белграді не зміг здолати опір місцевої Црвени Звезди в матчі стартового туру Ліги чемпіонів у групі C.

Підопічні Карло Анчелотті володіли тотальною перевагою упродовж усього матчу проти "червоно-білих". Два десятки небезпечних ситуацій поблизу володінь белградців, майже десяток ударів у бік воріт і сім сотень передач – усього цього Наполі виявлося недостатньо для того, щоб здобути перемогу.

Ліверпуль вирвав феєричну перемогу над ПСЖ на старті Ліги чемпіонів

Віце-чемпіон Італії так і не зумів добитися користі від контролю гри. "Партенопейці" все ще перебувають у пошуках своєї гри під керівництвом нового головного тренера. Виявилося, що банально "висіти" на воротах суперника майже 90 хвилин мало. Періодично намагалися загострити гру Інсіньє, Мілік та їх партнери в атаці, але цього вечора неаполітанцям бракувало гостроти в завершальній стадії, тому рахунок 0:0 є цілком справедливим.