Ліга чемпіонів: Монако зіграв внічию з РБ Лейпциг, Бешикташ здолав Порту

13 вересня 2017 Читать на русском

Монако розписав мирову з РБ Лейпциг (1:1), Бешикташ переміг Порту (3:1) у 1-му турі групового раунду Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів. Група G. Тур 1

РБ Лейпциг – Монако – 1:1

Голи: Форсберг, 33 – Тілеманс, 34

У своєму першому в історії матчі у Лізі чемпіонів РБ Лейпциг доклав усіх зусиль, аби здобути перемогу і порадувати вболівальників. Це у підопічних Хазенхюттля майже вийшло. На 33-й хвилині рахунок відкрив Форсберг, який зробив ривок по флангу і пробив повз голкіпера з меж штрафного майданчика.

Проте радість німців тривала недовго. За хвилину Тілеманс зрівняв рахунок. Бельгієць заштовхав м'яч у ворота після помилки воротаря.

Порту – Бешикташ – 1:3

Голи: Тошіч, 21 (автогол) – Таліска, 13; Тосун, 28; Бабель, 86

Турки змогли здобути надважливу виїзну перемогу у рівному матчі. Бешикташ вийшов вперед завдяки голу Таліски, який точно пробив головою після подачі Куарежми.

Зрівняли рахунок також гравці Бешикташа. Тошіч необачно вразив власні ворота після розіграшу кутового.

Але Тосун знову вивів "орлів" вперед до кінця першого тайму. Форвард класно пробив з-за меж штрафного майданчика.

Питання щодо переможця зняв Бабель, який на 86-й хвилині вразив кут воріт Порту після пасу Негредо.

Таким чином Бешикташ очолив групу G, РБ Лейпциг і Монако ділять 2-е і 3-є місце, Порту – останній.