Ліга чемпіонів: Манчестер Сіті вирвав перемогу у Наполі

1 листопада 2017 Читать на русском

Манчестер Сіті переміг Наполі (4:2) у матчі 4-го туру групового раунду Ліги чемпіонів.

Команди розпочали гру досить обережно, придивляючись один до одного. Манчестер Сіті намагався більше контролювати м'яч, але особливо не розкриватись. В середині першого тайму неаполітанці відчули впевненість у собі і відкрили рахунок. Інсіньє розіграв швидку стінку з Мертенсом і вразив ворота "містян".

До перерви Отаменді зрівняв рахунок, точно пробивши головою після розіграшу стандарту.

На початку другої половини ударом головою Стоунз вивів команду вперед. За кілька хвилин Жоржиньо зрівняв рахунок з пенальті.

Проте Манчестер Сіті сильніше провів кінцівку і зміг вирвати перемогу. Голи на свій рахунок записали Агуеро та Стерлінг.

Манчестер Сіті очолює групу з 12 балами, Наполі посідає 3-є місце з 3 очками.

Ліга чемпіонів. Група F. Тур 4

Наполі – Манчестер Сіті – 2:4

Голи: Інсіньє, 21; Жоржиньо, 62 (пен) – Отаменді, 34; Стоунз, 48; Агуеро, 69; Стерлінг, 90+2