Ліга чемпіонів: Ліверпуль та Севілья зіграли внічию, Спартак втратив перемогу над Марібором

13 вересня 2017 Читать на русском

За підсумками першого туру всі команди квартету Е мають в своєму активі по одному пункту.

Один із центральних матчів ігрового дня відбувся в Мерсисайді, де місцевий Ліверпуль після трирічної перерви повернувся в головний турнір Європи. Й зіграли традиційно для себе останніх років: багато створювали, багато транжирили, ближче до кінця гри пропустили.

Цікаво, що підопічні Клоппа навіть пенальті пробивали, але удар Фірміно прийшовся в стійку. Й замість рахунку 3:1 "червоні" пішли на перерву за хиткої переваги, яку в підсумку й втратили.

Інший матч цієї групи проходив більш скромно й тихо – матч Марібора та Спартака викликав мало ажіотажу. Рахунок в грі відкрили чемпіони Росії, коли відзначився Самедов, який замінив травмованого Глушакова. Словенці, правда, змогли вирвати нічию за п'ять хвилин до завершення матчу.

Тепер в групі Е ситуація така ж, як і перед початком турніру, – у всіх команд однакова кількість очок. Далі буде...