Ліга чемпіонів. Група С. "Борусія" М втратила перемогу над "Селтіком"

1 листопада 2016 Читать на русском

У матчі 4 туру групового раунду Ліги чемпіонів "Борусія" М на стадіоні "Борусія-Парк" розписала мирову з "Селтіком" (1:1).

Перший тайм видався рівним за володінням м'ячем. Однак господарі розпоряджались м'яч краще в атаці і створили кілька непоганих нагод, аби відкрити рахунок. На 32-й хвилині Торган Азара віддав чудову передачу, яку перетворив на взяття воріт Ларс Штіндль.

Шотландці не мали наміру поступатись і в другому таймі притисли німців до воріт. На 75-й звилині Юліан Корб отримав вилучення і привіз пенальті на власні ворота. 11-метровий чітко реалізував Мусса Дембеле.

Ближчим, аби вирвати перемогу був "Селтік", але команді так і не вдалось реалізувати свої гольові нагоди. Відтак більше "Селтік" і "Борусія" М забити не змогли, нічия 1:1.

"Селтік" залишився на останньому місці і має 2 очки, а "Борусія" М – 3-я з 4 балами.