Ліга 1: Труа без Жерсона сенсаційно переміг, фіаско Ланса, Марсель розгромив Лор'ян і застрибнув у топ-3

18 жовтня 2021 Читать на русском

У неділю, 17 жовтня, відбулись 7 поєдинків чемпіонату Франції. Результати дізнавайтесь у цій новині на Футбол 24.

Страсбур – Сент-Етьєн – 5:1

Голи: Ле Маршан, 26, Юссуф, 38 (аг), Гамейро, 69, Айорк, 73 – Хазрі, 45+4 (пен)

Монпельє – Ланс – 1:0

Гол: Мавідіді, 47

Марсель – Лор'ян – 4:1

Голи: Камара, 27, Гендузі, 56, 90+1, Мілік, 86 – Лор'єнте, 13

Труа вдома приймав Ніццу. Незважаючи на мінімальну перевагу гостей, звитягу сенсаційно святкували саме господарі. Все вирішив гол Бальде вже на четвертій хвилині. Орендований у Динамо Жерсон Родрігес спостерігав за поєдинком з трибун через перебір жовтих карток.

Лор'ян і Марсель, сусіди у турнірній таблиці, зустрілись в очному двобої. Перед стартом матчу обоє мали по 14 залікових балів. Лор'ян вийшов вперед з пенальті, але "олімпійці" зібрались та розтрощили візаві, забивши 4 м'ячі у відповідь. Це дозволило їм застрибнути на 3 сходинку.

Ліга 1: Ліон дотиснув Монако, чергове фіаско чемпіонів

Брест і Реймс розійшлись миром, а Бордо і Нант теж розписали гольову нічию. Ренну ж вдалось без проблем розгромити Метц, забивши три голи без відповіді. Жахіття Сент-Етьєна у поточному сезоні продовжується – їх розгромив Страсбур із рахунком 5:1, через що "зелені" так і залишились на останній сходинці.

Ланс, який є одним із лідерів нинішнього чемпіонату, поступився Монпельє. Долю зустрічі вирішив єдиний гол Мавідіді на старті другого тайму.