"Леванте" з "Лас-Пальмасом" на двох забили 5 м'ячів

25 січня 2016 Читать на русском

В заключному матчі 21 туру іспанської Прімери "Леванте" на "Сьюдад де Валенсія" приймав скромний "Леванте".

Гра завершилась із рахунком 3:2 на користь господарів. Першими відзначились саме "жабенята" після розіграшу штрафного. Найспритнішим у карному суперника був Хосе Моралес, який і відправив кулястого в сітку воріт на 25 хвилині. Вдруге валенсійці забили вже на початку другої 45-хвилинки - гол до свого активу записав Дейверсон. Проте за мить відповів влучним ударом Вілліан Хосе. Тиша тривала лише 14 хвилин, поки спершу все той же Моралес продемонстрував свій клас (до слова, асистував йому автор другого голу), а за 3 хвилини Вілліан Хосе оформив дубль. На жаль, більше команди не забивали.

Відзначимо, що на 75 хвилині гри у складі валенсійців дебютував Джузеппе Россі, який напередодні вразив всіх своєю технікою на презентації.

Однак, після такої феєричної перемоги "Леванте" й надалі продовжує залишатися на дні, проте скорочує відставання від передостаннього "Ейбара", а "Лас-Пальмас" й надалі 18-й.