Леванте сенсаційно обіграв Барселону у надрезультативному матчі, перервавши її безпрограшну серію в чемпіонаті

13 травня 2018 Читать на русском

В матчі 37 туру іспанської Ла Ліги Леванте перервав безпрограшну серію Барселони в чемпіонаті з 36 матчів в надрезультативному матчі (5:4).

Леванте розпочав матч досить агресивно і швидко відкрив рахунок в матчі, Боатенг замкнув простріл Моралеса. А на 30 хвилині він оформив дубль, обігравши Тер Штегена та Семеду. Коутінью зумів відіграти один м'яч до перерви, не без допомоги рикошету.

А от початок другого тайму виявився дуже невдалим для Барселони. Вже на 46 хвилині Барді збільшив різницю в рахунку, Боатенг через 3 хвилини оформив хет-трик, а на 56 хвилині Барді оформив дубль. Коутінью на 59 і 64 хвилинах також оформив хет-трик, а Суарес ударом з пенальті зробив відстань в рахунку мінімальною. Однак штурм воріт Ойєра на останніх хвилинах не приніс бажаного результату – Барселона поступилась в чемпіонаті вперше з квітня минулого року.

Завдяки цій перемозі Леванте набрав 46 пунктів і розташувався на 15 позиції, Барселона залишилась з 90 очками.

Чемпіонат Іспанії 2017/18, 37 тур

Леванте – Барселона – 5:4

Голи: Боатенг, 9, 30, 49, Барді, 46, 56 – Коутінью, 38, 59, 64, Суарес, 71 (пен)