Дебютний гол Каррейри врятував Сельту від поразки Леванте

26 жовтня 2020 Читать на русском

Сельта на виїзді розійшлась миром із Леванте. Рахунок та звіт про матч читайте на "Футбол 24".

Леванте та Сельта провально розпочали сезон – у обох команд лише по одній перемозі і обидві перед матчем мали серію з трьох поразок, тому зустріч могла мати неочікуванні наслідки. Перший тайм минув без голів і команди пішли на перерву із нульовим рахунком.

На початку другої половини зустрічі господарі заробили одинадцятиметровий, який без особливих проблем реалізував Рожер. Сельта не змусила довго чекати і відповіла голом Каррейра – забитий став дебютним м'ячем для двадцятирічного іспанця. Під завісу зустрічі "жаби" вийшли уперед, однак після перегляду VAR гол було скасовано через офсайд. Зрештою, фінальний свисток зафіксував нічию – 1:1.