"Легія" шокує в ЛЧ - два пенальті не забили, але "Селтік" розгромили. ВІДЕО

31 липня 2014 Читать на русском

Поляки під керівництвом знаменитого норвежця Хеннінга Берга програвали шотландцям, але в підсумку забили їм 4 голи і з великими шансами чекають виїзд "Селтік Парк".

"Легія" пропустила уже на 8-ій, але за дві хвилини варшавська команда відігралась. 30-річний сербський хавбек Мірослав Радовіч оформив дубль ще до перерви - 2:1 на користь господарів.

У другому таймі капітан "легіонстів" Івіца Врдоляк примудрився двічі схибити з 11-метрової позначки - спершу дав повз ворота, а згодом воротар "Селтіка" врятував своїх. Не біда - за справу взялись молоді поляки. Міхал Жиро та Куба Косецкі за 7 останніх хвилин довели рахунок до розгромного.

4:1 - попереду в шотландців нелегке завдання, але минулого сезону вони вже рятувались з-під гостьових 0:2 і цього разу 3:0 їм цілком вистачить для проходу.