Легіонер Динамо забив розкішний гол ударом п'ятою – відео дебютного м'яча за нову команду

3 березня 22:18 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

Півзахисник Динамо Джастін Лонвейк провів чудовий матч у чемпіонаті Нідерландів.

Контракт Лонвейка належить киянам, але в січні він перейшов до Фортуни Сіттард на правах оренди. Він уже провів 7 матчів за нову команду, але до сьогодні робив це не дуже впевнено – відзначився лише вилученням.

Гравець збірної України шедевральним голом на 90+4 врятував команду від поразки – відео взяття воріт

Повернення після дискваліфікації виявилося чудовим, хоча Лонвейк уже на 2-й хвилині матчу проти Ексельсіора отримав жовту картку. Зате на 13-й в його активі вже був дебютний гол за Фортуну. Та ще й який – Джастін переправив м'яч у сітку ударом п'ятою. Ще через дві хвилини він ще й асист оформив. У підсумку, Фортуна перемогла з рахунком 5:2.

Цікаво, що у складі Динамо Лонвейк 18 разів виходив на поле в офіційних матчах і встиг записати у свій актив все ті ж гол і асист.