Ювентус зазнав поразки від Кальярі, Лечче з Шаховим в основі переміг Удінезе й наблизився до порятунку в Серії А

30 липня 2020 Читать на русском

В рамках 37-го туру італійського чемпіонату було проведено вісім матчів. Звіт про них читайте на "Футбол 24".

Торіно – Рома – 2:3

Голи: Беренгер, 14, Сінго, 60 – Джеко, 16, Смоллінг, 23, Діаварра, 61 (пен)

Фіорентина – Болонья – 4:0

Голи: К'єза 48, 54, 89, Міленковіч, 74

Більшість матчів Серії А вже не мала особливого турнірного значення, адже всі місця в єврокубках визначені. Тільки Лечче та Дженоа ще боряться за виживання: генуезці випереджали суперника на чотири очки й мали перевагу в особистих зустрічах, але у матчі проти Сассуоло вони зганьбилися – 0:5. Лечче залишалося тільки переграти Удінезе. Євгеній Шахов відіграв увесь матч і допоміг здобути своїй команді вольову перемогу (1:2), але не віддав жодного пасу під удар, не зробив жодного обіграшу й не бив по воротах.

Таким чином, Лечче набрав 35 очок, наблизившись до рятівної сімнадцятої позиції на відстань одного залікового балу. Цю сходинку посідає Дженоа. Попереду останній тур, в якому команда Євгена Шахова зіграє з Пармою, а генуезці зустрінуться з Вероною.

В інших матчах все було прогнозовано: Лаціо завдяки голу та гольовій передачі Іммобіле впевнено переграв Брешію (2:0), дубль і асист Ібрагімовіча допоміг Мілану розгромити Сампдорію (4:1), а Верона за 47 хвилин розбила СПАЛ – 3:0. Ювентус, який у попередньому турі відсвяткував чемпіонство, всуху програв Кальярі (0:2), пропустивши обидва голи ще до перерви. В паралельній зустрічі Торіно влаштував перестрілку з Ромою, зазнавши гідної поразки (2:3), а Фіорентина розгромила Болонью (4:0) – К'єза оформив хет-трик.

"Маліновський – спадкоємець Гомеса, йому немає рівних у 2020". Італійські ЗМІ пророкують Руслану знакову роль в Аталанті