Лаціо в драматичному матчі переміг Ювентус завдяки дублю Іммобіле

14 жовтня 2017 Читать на русском

У 8 турі Серії А Ювентус вдома програв Лаціо (1:2) та втратив шанс піднятися на 1-е місце в таблиці.

Втомлений після тривалого перельоту з Південної Америки Пауло Дибала розпочав матч на заміні.

Перші хвилини минули без гострих моментів поблизу обох воріт, після чого Дуглас Коста добив м’яча в сітку після сейву Стракоші. Арбітр Паоло Маццолені відразу не зарахував гол бразильця та переглянув повтор. На 37 хвилині ляп Стракоші ледве не закінчився голом Ігуаїна, але сфера влучила в поперечину.

На початку другого тайму Іммобіле точно пробив у дальній кут! Після голу Чіро албанський воротар ногою парирував постріл Ігуаїна. Далі був фол Буффона проти Іммобіле та одинадцятий гол нападника збірної Італії в Серії А. Непомітного Косту, незважаючи на гол, Аллегрі замінив на Бернардескі, а на 65 хвилині замість Хедіри вийшов Дибала. У компенсований час Дибала влучив в стійку! А на останній секунді матчу Пауло не переграв з "позначки" Стракошу (Патрік Габаррон фолив)! Шикарний поєдинок завершився перемогою гостей!

В Юве залишається 19 очок, в Наполі – 21. Команда Індзагі має 19. У 9 турі "Стара сеньйора" вирушить в гості до Удінезе. Римські "орли" зіграють проти Кальярі.