"Лаціо" легко переграв "Палермо"

10 квітня 2016 Читать на русском

У 32 турі Серії А римляни вдало погостювали на Сицилії.

В минулому турі "Лаціо" зганьбився в римському дербі, програвши "Ромі" 1:4. Тому матч з аутсайдером чемпіонату "Палермо" потрібно було використати в якості реабілітації перед своїми фанатами.

За перші 15 хвилин римські "орли" забили двічі зусиллями Мирослава Клозе. Досвічений німецький нападник спершу скористався відскоком після подачі кутового. А у випадку з другим взяттям воріт Клозе добив м`яч у сітку після невпевненої гри воротаря господарів. Здобувши необхідний гандикап, гості спокійно контролювали хід зустрічі, а на 73 хвилині довели рахунок до розгромного: Андерсон не змарнував стовідсотковий момент.

Таким чином, "Лаціо" набрав 45 очок і продовжує боротьбу за Лігу Європи, а "Палермо" не знає радості перемог уже протягом 11 матчів.