"Лас-Пальмас" мінімально здолав "Малагу" Бойка

17 вересня 2016 Читать на русском

В 4 турі Прімери "Лас-Пальмас" в рідних стінах подужав "анчоусів" Хуанде Рамоса – 1:0.

Єдиний гол ветерана Момо подарував остров’янам перемогу. Щодо нашого Дениса Бойка, то він провів гру на заміні.

Один з аутсайдерів чемпіонату, "Малага", після програшу "Вільяреалу", вирушала на Канарські острови до "Лас-Пальмасу", який після трьох турів несподівано вистрибнув на четверте місце.

Вже на 9 хвилині матчу "анчоус" Ресіо в власному штрафному збив 34-річного Момо. Сам потерпілий взявся виконувати стандарт. Камені вгадав напрям удару, але марно – 1:0.

На 81 хвилині "Малага" втратила шикарний шанс зрівняти рахунок – Шарлес з 5-6 метрів потужно "зарядив" вище воріт. На останніх секундах гри Араухо міг подвоїти перевагу, але влучив у стійку. Отже, команда Хуанде Рамоса знову зазнає фіаско.

У 5 турі Ла Ліги остров’яни поїдуть до "Реалу" з Сан-Себастьяну, а "Малага" прийматиме "Ейбар".