К'єлліні: Зберігали спокій, тому перемогли

8 березня 2018 Читать на русском

Центрбек Ювентуса Джорджо К'єлліні поділився емоціями після перемоги туринців над Тоттенхемом (2:1) у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

"Для нас це прекрасний вечір. Було дуже важко і ми знали це перед матчем і ще перед першою грою. Але ми вірили в перемогу. Ми знали, що в Тоттенхема є фантастичні гравці, та вони кожного матчу втрачають багато моментів. Ми вірили в це наприкінці першого тайму. Вирішили в перерві, що зберігатимемо спокій, а нагоди забити в нас з'являться.

Ювентус обіграв Тоттенхем та вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів: огляд матчу

Ми були сконцентрованими та реалізували свої шанси, коли вони з'явились. Це була складна гра, але ми досягнули своєї мети. Ми покращували свою гру рік за роком, від матчу до матчу, з різними футболістами, і тепер досягли відповідного рівня", – розповів К'єлліні в інтерв'ю BT Sport.

Раніше головний тренер Ювентуса Массіміліано Аллегрі відзначив, що Юве заслужено пройшов далі в Лізі чемпіонів. Відзначимо, що жеребкування 1/4 фіналу ЛЧ відбудеться в п'ятницю, 16 березня.