Кваліфікація Ліги чемпіонів: Селтік без Шведа впевнено здолав Сараєво, Астана Григорчука перемогла ЧФР Клуж

9 липня 2019 Читать на русском

Сьогодні, 9 липня, відбудуться перші матчі першого раунду кваліфікації до Ліги чемпіонів.

Швед пропустить перший матч кваліфікації Ліги чемпіонів

Відбувся перший поєдинок ігрового дня першого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів, у якому Астана Романа Григорчука приймала ЧФР Клуж.

У першому таймі команди голів не забивали, а ось у другій половині зустрічі команда українського наставника забила єдиний гол у матчі. Відтак, перемога Астани з рахунком 1:0, яка дає непогані шанси на вихід у наступний кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів.

Нимме Калью під керівництвом українця Романа Кожуховського мінімально поступився Шкендії. Також за естонську команду повний матч провів екс-гравець Карпат Андрій Маркович.

У іншому поєдинку ХІК приймав Торсхавн з Фарерських островів. Фінська команда розтрощила суперника з рахунком 3:0, граючи в меншості з 31 хвилини. Крім того, Арарат-Вірменія в домашніх стінах переміг АІК з рахунком 2:1.

Селтік Мар'яна Шведа також проводив свій матч 9 липня, суперником був Сараєво. Шотландський клуб без українця пропустив першим, але згодом забив 3 голи та здобув впевнену виїзну перемогу з рахунком 3:1.