Курйозний гол Айю та вилучення Обамеянга у відеоогляді матчу Крістал Пелас – Арсенал – 1:1

11 січня 2020 Читать на русском

Арсенал в рамках 22-го туру АПЛ не зумів обіграти Крістал Пелас (1:1). Дивіться відео голів та огляд матчу на "Футбол 24".

Команди обмінялися голами на початку кожного з таймів. Обамеянг відкрив рахунок на 12-й хвилині, а після перерви не без посмішки фортуни Джордан Айю відновив рівновагу. П'єр-Емерік залишив "канонірів" у меншості, отримавши червону картку.

Арсенал у меншості розписав виїзну нічию з Крістал Пелас: 22-й тур АПЛ, матчі суботи

Ця нічия ніяк не вплинула на ситуацію в турнірній таблиці. Крістал Пелас з 29-ма очками залишився на 9-у місці. Арсенал розташувався на одну сходинку нижче з 28-ма пунктами.