Кубок Туреччини. "Фенербахче" розписав мирову з "Генчлербірлігі", Караваєв забив гол

18 січня 2017 Читать на русском

У матчі групового етапу Кубка Туреччини "Фенербахче" втратив перемогу над "Генчлербірлігі" (2:2).

Дебютний гол у матчі забив український півзахисник Олександр Караваєв, який вийшов у стартовому складі і провів на полі повний поєдинок.

Як Караваєв забив перший офіційний гол за "Фенербахче"

Однак вже за 2 хвилини "Фенербахче" залишився в меншості через вилучення Кейбаши. "Генчлербірлігі" зрівняв рахунок з пенальті, але перед закіненням першого тайму Коджа знов вивів "Фенербахче" вперед.

У другій половині "Генчлербірлігі" взявся відігруватись і зміг вирвати нічию лише на 83-й хвилині.

Кубок Туреччини

"Генчлербірлігі" – "Фенербахче" – 2:2

Голи: Гюрлер, 29 (пенальті); Мурікі, 83 – Караваєв, 24; Коджа, 43

Вилучення: немає – Кейбаши, 26

Підписуйтесь на push-повідомлення від "Футбол 24", щоб першими дізнаватися про найважливіші футбольні новини та/або події в центральних матчах українського і світового футболу