Кубок ліги. "Челсі" здолав "Лестер" у неймовірному матчі, "Престон" неочікувано переміг "Борнмут"

21 вересня 2016 Читать на русском

У рамках 1/16 Кубка ліги "Челсі" переміг "Лестер" (4:2), "Престон" вибив з турніру "Борнмут" (2:3).

Чемпіон Англії-2015/16 був битий вдома "аристократами". Для "Лестера" все починалось якнайкраще. До 35 хвилини "лисиці" вели у рахунку 2:0, завдяки дублю Окадзакі. Однак в кінці першої половини гри отримали гол у роздягальну від Кехілла.

На початку другого тайму Аспілікуета встановив паритет. Наприкінці основного часу другу жовту картку отримав оборонець "Лестера" Васілевскі і залишив команду в меншості. "Челсі" сповна скористався чисельною перевагою і вирвав перемогу у екстра-таймі – дубль на рахунку Фабрегаса.