Кубок Італії. "Наполі" переміг "Фіорентину" та пробився у півфінал

24 січня 2017 Читать на русском

"Наполі" у рамках чвертьфіналу Кубка Італії мінімально переміг "Фіорентину" (1:0).

Долю поєдинку та путівки у півфінал вирішив гол Хосе Кальєхона, який іспанець забив на 71 хвилині протистояння. Кінцівка зустрічі була дуже напруженою. На 90 хвилині Хюсай отримав другу жовту картку та покинув поле, проте у "Фіорентини" залишалося надто мало часу, щоб використати чисельну більшість. Відтак, у підсумку матч закінчився мінімальною перемогою неаполітанців. 1:0, і "Наполі" проходить у півфінал Кубка Італії.

До слова, завтра на глядачів чекає ще одне цікаве протистояння 1/4 фіналу – "Ювентус" прийматиме "Мілан".

Кубок Італії, 1/4 фіналу

"Наполі" – "Фіорентина" – 1:0

Гол: Кальєхон, 71

Вилучення: Хюсай, 90 – Олівейра, 90+5

Підписуйтесь на push-повідомлення від "Футбол 24", щоб першими дізнаватися про найважливіші футбольні новини та/або події в центральних матчах українського і світового футболу