Кубок Італії: Аталанта розтрощила Ювентус та сенсаційно вибила туринців з турніру

30 січня 2019 Читать на русском

У чвертьфіналі Кубка Італії Аталанта вдома зустрічалась з Ювентусом. Господарі несподівано перемогли 3:0.

Кубок Італії, 1/4 фіналу

Аталанта – Ювентус – 3:0

Голи: Кастань, 37, Сапата, 39, 86

Кубок Італії: Фіорентина знищила Рому, забивши 7 голів

У чвертьфіналі Кубка Італії Аталанта вдома зустрічалась з Ювентусом. Господарі несподівано почали володіти ініціативою та створювати небезпечні моменти. Один з таких був реалізований на 37-ій хвилині матчу, а ще через 2 хвилини рахунок став 2:0 на користь Аталанти.

У другому таймі гравці Ювентуса прокинулись та почали створювати атаки, але реалізувати моменти туринцям так і не вдалось. Натомість третій гол забили господарі. У підсумку перемога Аталанти 3:0 та вихід у півфінал. Ювентус сенсаційно покидає турнір.