Кубок Італії: "Інтер" в нервовому матчі здолав "Наполі" та вийшов до 1/2 фіналу

19 січня 2016 Читать на русском

В поєдинку 1/4 фіналу Кубку Італії на "Сан-Паоло" місцевий "Наполі" приймав міланський "Інтер".

Гра завершилась перемогою гостей із рахунком 2:0. За 16 хвилин до фінального свистка гол до свого активу після неперевершеного удару записав Стефан Йоветіч. Додамо, що асистував йому Гері Медель. А вже в компенсований арбітром час Адем Льяїч після пасу все того ж Йоветіча поставив фінальну крапку.

Відзначимо, що протягом всього поєдинку більшою перевагою володіли неаполітанці, і Самір Хандановіч неодноразово рятував свою команду від неминучого голу. Щодо "Інтера", то він зумів прокинутись лише під середину другої 45-хвилинки, коли Йоветіч завдав удару, з яким легко впорався Пепе Рейна. Потім ще було кілька нагод у "Інтера", одна з яких і завершилась результативно.

"Наполі" ж миттєво намагався виправити становище та кинувся до воріт міланців, проте всі їх потуги були марними.

Крім того, партенопейці ще й залишилися в меншості наприкінці матчу, оскільки Дріс Мертенс побачив перед собою другий "гірчичник", а вже за мить після цього епізоду "нерадзуррі" забили вдруге.

Отже, до півфіналу, який вже складатиметься з двох матчів, виходить міланський "Інтер".