Кубок Іспанії: "Реал" у Хатіві неприємно шокує. ФОТО. ВІДЕО

8 грудня 2013 Читать на русском

Мадридський клуб взяв старт у новому розіграші Кубка іспанського короля з 1/16 фіналу із нульової нічиєї на полі маловідомого "Олімпіка" - команди, що ніколи не забиралась вище за третій дивізіон.

У суперниках команда Сегунди Б - третього за рангом місцевого дивізіону. Перший тайм "королі" можуть просто викинути і забути - жодного нормального моменту. Навіть відсутність травмованого Роналду і Бейла, який застудився, не може бути виправданням такій блідості...

Вболівальники побачили перший удар аж на 24-ій хвилині зустрічі - Каземіро надто слабко кивнув вбік воротаря. "Олімпік" старався не втискатися у власний карний майданчик, однак Рамос і Начо грали надійно

Що казати, якщо станом на 60-ту хвилину матчу господарі фолили майже вдвічі менше, ніж авторитетні гості - 6:11. У другій половині, віддамо належне, "Реал" дещо прокинувся. Зокрема, Іско мав дві добрі нагоди, але одного разу на закидання Ді Марії встигли зреагувати захисники "Олімпіка" та заблокували удар гравця збірної Іспанії, а в іншому випадку воротар витягнувся у струнку і парирував підступний удар. А як не влучив Мората після дриблінгу все того ж Іско, залишається загадкою...

72-га хвилина могла занурити у смуток чашу затишного стадіону в Хатіві. Це Хесе Родрігес красиво викручував дальній удар, але снаряд потурбував лише задню стійку, до якої кріпиться сітка воріт. Ще за 8 хвилин той же Хесе створив класний момент для Бензема. Та Карім з кількох метрів банально не влучив у ближній кут.

Фінальний штурм? На якусь подобу його спромоглись лише господарі. Майстерності для чогось конкретного, щоправда, не вистачило, але їх принаймні заключний свисток арбітра застав в атаці.

0:0 як результат першої гри. Попереду, звісно, матч у Мадриді, де зірки реабілітуються, однак... Сьогодні ганебна гра, ганебний результат "вершкових". З натяжкою можна знайти хороші слова для гравців центру захисту, Іско і Хесе. Ну, і Касільяс у гру практично не вступав, але й не псував.

"Олімпік де Хатіва" - "Реал" - 0:0

"Реал": Касільяс - Карвахаль, Начо,  Рамос, Арбелоа (Марсело, 46) - Ільярраменді, Каземіро - Хесе, Іско (Модріч, 75), Ді Марія (Бензема, 57) - Мората

Попередження: Алькасар, 70, Піфарре, 86 - Каземіро, 65, Модріч, 80