Кубок Іспанії, 1/4 фіналу: "Барселона" вдруге переграла "Атлетік"

28 січня 2016 Читать на русском

"Барселона" в рамках 1/4 фіналу Кубка Іспанії на "Камп Ноу" здобула вольову перемогу над "Атлетіком" з рахунком 3:1.

Каталонці пропустили вже на 12-й хвилині, коли Вільямс після передачі Адуріса вибіг на побачення з тер Штегеном та впевнено переграв голкіпера "Барселони". Після цього баски втратили ще декілька класних нагод, щоб подвоїти свою перевагу, за що поплатилися у другому таймі.

Після перерви "Барcелона" змогла взяти гру під свій контроль та здійснила камбек. На 53-й хвилині Мессі видав класну передачу на Суареса і тому залишалося влучити у порожні ворота. А під завісу гри ще по м'ячу на свій рахунок записали Піке та Неймар. Жерар відзначився ударом головою, а бразилець після сольного проходу вколотив сферу у дев'ятку.

Здобувши виїзну перемогу з рахунком 2:1, "Барcелона" зуміла переграти "Атлетік" і на "Камп Ноу" та пробитися у півфінал вшосте поспіль.