Кубок Азії: Іран розбив Палестину, ОАЕ впевнено обіграли Гонконг

14 січня 21:39 Читать на русском
Автор: Микита Ковальчук

Відбулись чергові поєдинки Кубка Азії-2023, в яких зіграли учасники групи C. Читайте звіт про матчі дивіться на "Футбол 24".

Кубок Азії-2023, 1-й тур, група C

ОАЕ – Гонконг – 3:1

Голи: Аділ, 34, (пен.), Аль Заабі, 52, Аль Гассані, 90+5, (пен.) – Чан, 49

Іран – Палестина – 4:1

Голи: Ансаріфард, 2, Халілзаде, 12, Гаеді, 38, Азмун, 55 – Сейям, 45+6

ОАЕ впевнено обіграв Гонконг – Аділ вивів господарів вперед, реалізувавши пенальті на 34-й хвилині. Чан по перерві зрівняв рахунок, але Аль Заабі дуже швидко знову вивів ОАЕ вперед. Аль Гассані в кінці зустрічі зробив рахунок 3:1, реалізувавши пенальті.

Кубок Азії: Японія у надважкому матчі ледь уникла ганьби – екс-зірка Ліверпуля оформив 2+1

Іран же розтрощив Палестину. Ансаріфард вже на 2 хвилині вивів іранців вперед, а Халілзаде та Гаеді зробили рахунок розгромним до перерви. Сейям ще в компенсований час один м'яч відіграв, але Азмун у другому таймі зробив рахунок 4:1.

Таким чином, Іран та ОАЕ набрали по 3 очки та очолюють групу C, а Гонконг та Палестина поки не набирали балів.

Кубок Азії: капітан з Ліверпуля веде фаворитів, Сон під орудою Клінсманна, Манчіні з грішми СА, зграйка любителів Росії