Кубок Англії: Лестер сенсаційно вилетів від Ньюпорта, Манчестер Сіті з Зінченком розтрощив Ротерхем

6 січня 2019 Читать на русском

Відбулись матчі 1/32 Кубка Англії. Манчестер Сіті разом з Олександром Зінченком розбив Ротерхем та інші результати матчів.

Кубок Англії, 1/32 фіналу

Вокінг – Уотфорд – 0:2

Голи: Х'юз, 13, Діні, 75

КПР – Лідс – 2:1

Голи: Оте, 23 (пен), Бідвелл, 75 – Халм, 25

Манчестер Сіті – Ротерхем – 7:0

Голи: Стерлінг, 12, Фоден, 43, Аяї, 45+1 (автогол), Жезус, 52, Марез, 73, Отаменді, 78, Сане, 85

Голи: Метт, 10, Емонд, 85 – Геззаль, 82

Манчестер Сіті з Олександром Зінченком у складі розтрощив Ротерхем з рахунком 7:0 та пробився у наступну стадію змагань, українець провів на полі весь матч, але результативними діями не відзначився.

У іншому матчі Ньюпорт приймав Лестер. Господарі перемагали "лисів" до 82 хвилини, поки рахунок не зрівняв Геззаль. Але вже через 3 хвилини Ньюпорт відновив перевагу голом з пенальті. У 1/16 фіналу Кубка Англії прямує представник Другої ліги Англії.