Кубок Англії. "Лестер" врятувався від поразки у матчі проти "Дербі Каунті"

27 січня 2017 Читать на русском

"Дербі Каунті" та "Лестер" у рамках 1/16 фіналу Кубка Англії розписали результативну нічию (2:2).

Рахунок у матчі відкрив Бент, відзначившись автоголом на 8 хвилині зустрічі. Втім, господарі поля продемонстрували характер та відповіли двома результативними атаками. Відтак, на перерву команди пішли із рахунком 2:1.

Після відпочинку "Лестер" створив кілька хороших нагод та більше контролював м'яч, але відзначитися у воротах "Дербі Каунті" ніяк не вдавалося. Часу залишалося дуже мало. Вже здавалося, що "барани" зможуть відсвяткувати перемогу та вихід у наступний раунд турніру, проте Морган на 86 хвилині зрівняв рахунок, врятувавши "лисиць" від вильоту з Кубка Англії. Тепер, згідно з регламентом, на суперників чекає ще одне протистояння, в якому й вирішиться доля путівки в 1/8 фіналу.

Кубок Англії. 1/16 фіналу

"Дербі Каунті" – "Лестер" – 2:2

Голи: Бент, 21, Брайсон, 40 – Бент, 8 (автогол), Морган, 86

Кубок Англії: букмекери визначили фаворита турніру

Підписуйтесь на push-повідомлення від "Футбол 24", щоб першими дізнаватися про найважливіші футбольні новини та/або події в центральних матчах українського і світового футболу