Кубок Англії. "Лестер" у додатковий час здолав "Дербі Каунті" та пройшов у наступний раунд

9 лютого 2017 Читать на русском

В 1/16 фіналу Кубка Англії "лиси" зуміли переграти представника Чемпіоншипу (3:1).

Перший матч на полі "Дербі Каунті" закінчився нічиєю, тому команди змушені були провести другий матч вже на "Кінг Пауер". Перший тайм суперники провели без голів, а по перерві обмінялися результативними ударами. У складі "Лестера" відзначився Кінг, який переправив м'яч у ворота після навісу Грея і скидки Олбрайтона. Гості відповіли через 15 хвилин пострілом Камара.

Нічия в основний час означала додаткові 30 хвилин ігрового часу. Вже на старті першого овертайму "лиси" вийшли вперед завдяки шикарному удару Ндіді з-за меж штрафного майданчика. Ефектну крапку в матчі поставив Грей, який після сольного проходу вразив дальню дев'ятку.

Таким чином, суперником "Мілуолла" в 1/8 фіналу Кубка Англії стане "Лестер".