Кубок Англії, 1/16 фіналу. "Челсі" завдяки хет-трику Оскара познущався над "МК Донс"

31 січня 2016 Читать на русском

Відбулися чергові поєдинки 1/16 фіналу Кубку Англії, в яких лондонський "Челсі" зустрічався із "МК Донс", а "Евертон" завітав у гості до "Карлайла".

Лондонський "Челсі" в Мілтон-Кінс зустрічався із місцевим "МК Донс". Гра завершилася більш ніж упевненою перемогою "синіх" із рахунком 5:1. Вперше лондонці забили вже на 15 хвилині - відзначився Оскар. Згодом бразилець ще двічі вражав ворота Мартіна - на 32 і 44 хвилинах. Однак до цього ще був гол від господарів на 21 хвилині.

В другій 45-хвилинці голи до свого активу записали Азар (з пенальті) та Траоре.

В іншому цікавому поєдинку цього дня "Евертон" розтрощив "Карлайл Юнайтед" із рахунком 3:0. Голами відзначилися Коне (2 хвилина), Леннон (14-а) і Барклі (65-та).

Додамо, що обидві команди пройшли до наступного раунду змагань.