Кубок Америки: Мессі творить 6 голів, але не забиває - Аргентина у фіналі (ВІДЕО)

1 липня 2015 Читать на русском

Збірна Аргентини уникла повторення капітуляції перед Парагваєм на груповій стадії, видавши неймовірний результат півфінального протистояння на континентальній першості.

Розгром розпочав Рохо після пасу зі штрафного Мессі - допомогли й захисники, які не змогли винести м'яч, що заблукав у карному майданчику.

Про другий гол у ворота Парагваю подбав також капітан "альбіселесте", небезпечно віддавши на Пасторе, який не залишив шансів Вільяру у воротах.

Надію парагвайцям подарував перед перервою Барріос, який скористався недбалістю Маскерано - 2:1.

Проте у другому таймі все стало на свої місця. Гострі контратаки "альбіселесте" принесли успіх. Слід зазначити, що Мессі, хоч і не забив, взяв активну участь у всіх голах команди. Найактивніше на вістрі діяв Ді Марія, якому поталанило відзначитись дублем.

У фіналі Кубку Америки Аргентина зіграє з господарями турніру збірною Чилі, яка зуміла переграти у півфіналі Перу.