Кривцов: Усі в Шахтарі розуміють, що є відрив від Динамо

5 травня 2019 Читать на русском

Захисник Шахтаря Сергій Кривцов поділився думкою про розгромну перемогу над Львовом в рамках 27-го туру УПЛ (5:0).

"Рахунок говорить сам за себе – 5:0. У нас гарний настрій. Провели дуже хороший тиждень в тренувальному процесі, а сьогодні втілили в життя всі задуми. У першому таймі могли забивати набагато більше, але були проблеми з реалізацією. Після перерви підходили до завершальної стадії атак більш серйозно, довели справу до логічного завершення.

Шахтар – Львів – 5:0 – відео голів та огляд матчу

Потрібно віддати належне супернику. Львів'яни не закрилися на своїй половині поля, не поставили автобус, а намагалися пресингувати. Але я повторюся: сьогодні вся наша команда чудово діяла і при виході з оборони, і в завершальній стадії. Всі відкривалися, шукали вільні зони, допомагали один одному, підстраховували. Тому і вийшов такий результат.

Шахтар – Львів: рекорд "гірників", феєрія Бандури і Тайсона, практично гарантоване чемпіонство команди Фонсеки

Що стосується відриву від Динамо, то в таблицю ніхто не дивиться. Поки були в готелі, то подивилися перший тайм гри киян з Олександрією. А потім навіть рахунок ніхто не знав. Всі розуміють, що є відрив. Тому потрібно просто вигравати свої матчі, не озираючись на суперників", – цитує Кривцова terrikon.com.