Кривдник "Ворскли" в ЛЄ вирвав перемогу у володаря Суперкубка Іспанії

21 серпня 2015 Читать на русском

В першому матчі раунду плей-офф кривдник полтавської "Ворскли" в попередньому раунді Ліги Європи словацька "Жиліна" на власному полі зустрічалася з іспанським "Атлетіком".

В першому матчі раунду плей-офф ЛЄ словацька "Жиліна" на стадіоні "Под Дубньом" приймала баскський "Атлетік". Гра завершилася перемогою господарів із рахунком 3:2.

Перший гол в цій зустрічі глядачі побачили на 16 хвилині - відзначився іспанець Меріно Сулоага. А за 17 хвилин вдруге у воротах "Жиліни" розписався Кіке Сола.

Проте господарі не знітилися, і в другій 45-хвилинці все ж вирвали перемогу. Спочатку на 66 хвилині м'яч до свого активу записав Паур. За 18 хвилин Вілліам забив другий, а вже під час доданих хвилин до другого тайму бразилець зробив дубль.

У підсумку вольова перемога "Жиліни" та очікується досить складний матч-відповідь в Іспанії.