Коваленко: Якби Степаненко був на полі, то пенальті у наші ворота не поставили б

19 листопада 2016 Читать на русском

Півзахисник "Шахтаря" Віктор Коваленко прокоментував перемогу над "Карпатами" у 15 турі УПЛ (2:1).

"Цього сезону це вже друга така нервова гра з "Карпатами". Сьогодні було дуже важко розкрити оборону суперника. Шкода також, що зазнав травми Тарас Степаненко. Можливо, коли б він був на полі, не було б того пенальті, після якого нам забили. Однак ми змогли відзначитися в другому таймі і продовжуємо нашу переможну серію. Що говорив тренер у перерві? Просив продовжувати так грати і надалі: атакувати, вигравати кожне єдиноборство, забивати.

Натомість львів’яни закрилися біля власних воріт і, по-моєму, здійснили лише кілька контратак, здебільшого відбиваючись. Справді, дуже важко протистояти суперникові, який усією командою відходить назад. На одній ділянці збирається чимало гравців, і в такій ситуації непросто дібрати ключі до воріт. Однак у чемпіонаті України проти нас усі так діють", – розповів Коваленко.

"Шахтар" у більшості переміг "Карпати" в Харкові

Підписуйтесь на push-повідомлення від "Футбол 24", щоб першими дізнаватися про найважливіші футбольні новини та/або події в центральних матчах українського і світового футболу