Ковач довів до сліз Хаві Мартінеса – іспанець не грав в основі Баварії з травня

6 жовтня 2019 Читать на русском

Головний тренер мюнхенської Баварії Ніко Ковач продовжує ігнорувати півзахисника Хаві Мартінеса. У поєдинку проти Хоффенхайма (1:2) у 7-му турі Бундесліги ветеран просидів увесь матч на лаві запасних.

Досвідчений баск знову не потрапив до основи "ротен" на офіційний поєдинок і потрапив в об'єктиви камер перед матчем із "синьо-білими".

Лєвандовскі піднявся у топ-5 бомбардирів Бундесліги всіх часів

Мартінес із сумним виразом обличчя наодинці сидів на лаві запасних. У якийсь момент до нього підійшов один із членів тренерського штабу мюнхенців, щоб підтримати 31-річного хавбека. Здається, вихованець Осасуни навіть зронив сльозу.

У сезоні 2019/20 Хаві Мартінес провів за Баварію сумарно лише 91 хвилину в Бундеслізі (3 матчі) та ще 45 хвилин у Лізі чемпіонів (2 матчі). У попередньому сезоні в активі ветерана 33 матчі та 4 голи в усіх турнірах.

Баварія поступилася Хоффенхайму, Шальке та Борусія Д втратили перемоги на останніх секундах