Костов: Набираємо очки і намагаємося залишитися у вищій лізі

17 березня 2018 Читать на русском

Головний тренер Сталі Ніколай Костов прокоментував перемогу своєї команди в матчі проти Чорноморця (0:1).

"Перш за все, хочу подякувати своїм футболістам за перемогу, тому що вона заслужена. Дуже радий, що в такі моменти ми проявляємо мужність і повну викладку. А по грі мій коментар такий. На такому хорошому полі я очікував, що наша команда буде добре розбиратися з м'ячем. Ми добре провели перший тайм. На жаль, не забили ще, моменти були. У другому таймі почалися складнощі через довгі передачі і боротьбу за м'яч. Але ще раз вітаю свою команду з перемогою. Це важлива гра для нас, як і для Чорноморця.

Чорноморець – Сталь – 0:1 – відео гола та огляд матчу

Боремося. Всі борються, і наша команда теж бореться. Набираємо очки і намагаємося залишитися у вищій лізі – це наша мета. А що вийде – подивимося", – цитує Костова офіційний сайт Сталі.