Корнієнко знайшов причину поразки Шахтаря від Борусії М з рахунком 0:6

24 листопада 2020 Читать на русском

Оборонець донецького Шахтаря Віктор Корнієнко пригадав поразку від Борусії М з рахунком 0:6 в рамках 3-го туру ЛЧ.

"Налаштування на цей матч у нас було нормальним. Підходили до поєдинку дуже серйозно. Знали, що очікує вкрай важка, переломна гра. Про це говорили всі, а ми – наполегливо готувались. Але то був не наш день – скажу чесно і прямо.

Шахтар і 0:6: нокаут у Лізі чемпіонів має свої причини

Нам абсолютно нічого не вдавалося. Справа не в тому, що Борусія – якась надзвичайно сильна команда. Просто – наші невдалі дії. Ми намагалися, але нічого не виходило – навіть вибігти в контратаку. Цю невдачу потрібно викреслити, забути, і у найближчих матчах довести, що це була випадковість.

Луїш Каштру у перерві казав, щоб ми виходили і грали далі, намагалися продемонструвати свій футбол. Щоб у жодному випадку не опускали руки, а виправляли провальний перший тайм. Виправити не вдалося", – сказав Корнієнко.

Читайте повне інтерв'ю Віктора Корнієнка ексклюзивно на "Футбол 24": "На Сидорчука не тримаю зла": Віктор Корнієнко – про травму, сльози, хейтерів, ігнор зірки Реала і пригоди у Тернополі