Концерт VAR з драматичною кінцівкою у відеоогляді матчу Севілья – Гранада – 4:2

9 квітня 2022 Читать на русском

Севілья перестріляла Гранаду у матчі 31-го туру Прімери. Дивіться відео голів та огляд матчу.

Гранада вийшла вперед завдяки красивому удару Мачіса, але Дієго Карлос ще до перерви відновив статус-кво. У другому таймі на авансцену вийшов відеопомічник арбітра. Спочатку він правильно зарахував гол Окампоса, якого власне мали зняти з поля (лайнсмен зафіксував "фальшивий" офсайд). Потім відбулася зворотня процедура з точним ударом Рафи Міра – головний арбітр не помітив фол нападника Севільї, але повтор допоміг у всьому розібратися.

Севілья наддраматично перервала серію без перемог і випередила Барселону – Окампос став автором гола після своєї заміни

Останні хвилини перетворилися на драму. Діас зрівняв рахунок на 88-й, проте Гранада примудрилася двічі пропустити у компенсований час – цього разу Мір забив легітимно, а Папу Гомес встановив остаточні 4:2 на користь Севільї.