Коноплянка: Якщо я буду віддавати такі передачі, то готовий не забивати до кінця кар'єри

13 листопада 2016 Читать на русском

Хавбек збірної України Євген Коноплянка поділився враженнями від перемоги над Фінляндією в рамках відбору до ЧС-2018.

"Слабкий другий тайм? Ми набрали три очки – це головне. А другий тайм будемо розбирати. Навіщо зараз дивитись на негатив?

Позитив у грі збірної України? Те, що нам вдалось забити більше, ніж нашому супернику на один гол.

Що змінилось з приходом Шевченка? Ми стали як єдина сім'я, віддаємо все на полі один за одного, не шкодуючи себе. А коли йдемо з поля, то розуміємо, що нам не буде соромно дивитись уболівальникам в очі.

Я радий, що Артем забив і що ми здобули три очки. Якщо я буду віддавати такі передачі, то готовий не забивати до кінця кар'єри. Зараз важливі три очки, а не так, що я зробив хет-трик, а ми програли 3:4.

Як святкуватимемо? Може щось тренер придумає, тортик виставить", – сказав Коноплянка в ефірі "Футбол 1".

Шевченко: Я задоволений результатом, ми перемогли і це – найголовніше