Коноплянка не врятував "Севілью" від поразки в більшості у матчі проти "Реал Сосьєдада"

3 квітня 2016 Читать на русском

"Севілья" в рамках 31 туру Прімери на "Рамон Санчес Пісхуан" поступилась "Реал Сосьєдаду" з рахунком 1:2.

Баски шокували андалусійців вже на 2-й хвилині, коли Бергара головою відправив м'яч у сітку воріт Ріко після передачі Ільяраменді зі штрафного удару. Другий м'яч "Реал Сосьєдада" також став результатом невдалої гри підопічних Емері при стандартному положенні. Ільяраменді знову навісив у карний майданчик, а Крихов'як зрізав сферу у власні ворота.

Після перерви "Севілья" почала діяти активніше і отримала право на пенальті, яке чітко реалізував Гамейро. Коли з поля вилучили Бергару за друге попередження, здавалося, що "рохібланкос" зможуть врятувати гру, однак ні Гамейро, ні Банега, ні Вітоло переграти Рульї так і не змогли.

Відзначимо, що Євген Коноплянка, залікувавши травму, замінив Рейєса на 72-й хвилині, однак врятувати свою команду від поразки не зумів.

Програвши вдруге поспіль, "Севілья" (48 очок) опустилася на 7 місце, дозволивши себе випередити "Сельті" та "Атлетіку". "Реал" Сосьєдад" набрав 38 очок та піднявся на 10 сходинку.