Коноплянка не допоміг "Севільї" обіграти "Ейбар"

17 жовтня 2015 Читать на русском

"Севілья" в рамках 8-го туру Прімери на "Іпуруа" розписала з "Ейбаром" результативну нічию - 1:1.

Уже на 8-й хвилині гостей з Анлдалусії шокував Борха, який ударом головою замкнув навісну передачу Сауля зі штрафного. Після цього "Ейбар" продовжив демонструвати переконливий футбол і практично не дозволяв "Севільї" турбувати власні ворота. Така гра тривала до 71-ї хвилини, коли Гамейро переправив м'яч у порожні ворота після прострілу Іборри. Гості відразу помчали забивати вдруге, однак змарнували декілька непоганих нагод.

Відзначимо, що Євген Коноплянка знову не потрапив у основний склад, замінивши на 55-й хвилині Рейєса. Вже за мить після виходу на поле українець впав  у карному майданчику господарів після грубої гри Раміса, однак арбітр не призначив очевидний пенальті.

У підсумку "Севілья" набирає 9 очок та піднімається на 10 місце, а "Ейбар" із 13 пунктами в активі вибрався на 6 місце.