Коноплянка дебютував за Клуж драматичним вильотом з Ліги конференцій

3 серпня 2023 Читать на русском

У Лізі конференцій відбуваються матчі-відповіді другого раунду кваліфікації. Стежимо за результатами наших футболістів.

Євген Коноплянка дебютував за Клуж. Щоправда, вечір не буде радісним для зірки українського футболу – його команда вилетіла з єврокубків. Перший матч проти Адана Демірспора завершився внічию, а сьогодні румуни програли перший тайм. По перерві Клуж залишився в більшості та відквитав один гол.

Тренер випустив 4 свіжих гравців, серед яких був Коноплянка, щоб вирвати перемогу. Євген навіть завдав одного удару по воротах. Але в доданий час вирішальний гол забили турки. Ліга конференцій завершилася для Коноплянки за 20 хвилин.

Вихованець Карпат створив сенсацію в Андоррі, українці масово вилітають з Ліги конференцій

Олександр Драмбаєв обіграв Олександра Сафронова в українському дербі. Вихованець Шахтаря з Осієком здолав на виїзді Залаегерсег і продовжує боротьбу в турнірі.

Михайло Месхі вилетів з Ліги конференцій. Коли українець виходив на заміну в середині другого тайму, його Кечкемет мав комфортну перевагу (1:3) за сумою двох матчів. Однак потім Рига забила один гол, на п'ятій компенсованій хвилині – рятівний другий, а вже в овертаймі (120+2) – тріумфальний третій.

Євген Макаренко також закінчив боротьбу в турнірі, не впоравшись з Легією. Ордабаси програв на виїзді, а Макаренко заробив жовту картку. Такий же доробок в Олександра Романчука. Український захисник допоміг Дебрецену взяти реванш в Алашкерта, однак у серії пенальті вірмени були точніші.

Голи: Вшолек, 18, Рібейру, 42, Пекхарт, 71 – Садовскі, 57

Дебрецен (Угорщина) – Алашкерт (Вірменія) – 1:2, за сумою двох матчів – 2:2 (по пенальті – 3:1)

Гол: Джуджак, 77