Конкурент Зінченка Даніло та рикошет забезпечили 100-й м'яч Ман Сіті в сезоні – найкращий показник у топ-5 чемпіонатів

20 січня 2019 Читать на русском

Манчестер Сіті без допомоги Олександра Зінченка проводить виїзний матч 23-го туру Прем'єр-ліги проти Хаддерсфілда. Перший м'яч у поєдинку було забито зусиллями одного зз конкурентів українця за місце в основі Даніло.

На 18-й хвилині бразилець наважився на дальній удар по воротах Лоссля, а м'яч, зачепивши Крістофера Шиндлера, влетів у ворота "тер'єрів".

Хаддерсфілд – Манчестер Сіті: стартові склади команд – Гвардіола не дає Зінченку жодних шансів

Завдяки цьому голу Манчестер Сіті став першою командою у топ-5 європейських чемпіонатів, якій вдалося забити 100 м'ячів у сезоні 2018/19. Наразі в матчі "містян" із Хаддерсфілдом триває другий тайм. Рахунок – 3:0 на користь манкуніанців.