Команди провели передматчеву розминку. "Челсі" - "Динамо". Все про матч (LIVE)

4 листопада 2015 Читать на русском

Стежте за всіма найцікавішими подіями, що передують матчу 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів між "Челсі" та "Динамо", у режимі LIVE.

4 листопада

21:42. Запрошуємо стежити за нашим коментарем гри у текстовій онлайн-трансляції.

21:37. Команди провели передматчеву розминку. Вже зовсім скоро розпочнеться цей суперматч.

21:23. Роздягальня лондонського "Челсі". Форма та вимпел чекають на капітана команди Джона Террі.

21:06. Сеск Фабрегас проведе сьогодні 100-ий матч у єврокубках! Оце у нього буде мотивація забити гол.

20:48.  "Челсі" - "Динамо": стали відомі стартові склади команд.

20:14. Ярмоленко: "Челсі" пресингуватиме з самого початку гри

19:37. "Динамо" на матч з "Челсі" вийде у футболках з написом "No to racism"

19:15. На "Стемфорд Брідж" усе готове до проведення матчу! А ви готові до одного із найцікавіших поєдинків осені?

18:57. Отакої. Табло на "Стемфорд Брідж" пророкує перемогу киян.

17:17. Звіт про матч юнацьких команд "Челсі" і "Динамо", а також турнірне становище команд дивіться тут.

16:49. На 90+3-й хвилині все той же Абрахам замкнув пас партнера ударом з кількох метрів. У підсумку 3:1 - друга перемога "Челсі" над "Динамо" в Юнацькій Лізі УЄФА.

16:35. Шапаренко класно крутив у дальню дев'ятку. Мінімально невлучно.

16:15. Капітан лондонців Теммі Абрахам, як і в Києві, господарює у штрафному "динамівців". Ні захисники, ні воротар не змогли впоратись із страйкером юнацького "Челсі" - 2:1 на його користь.

16:05. Щойно стартувала друга половина, як Олексій Щебетун втік на побачення з голкіпером і ударом у правий нижній кут розстріляв голкіпера. Браво, "десятка" киян! Це 1:1.

15:50. Перший тайм завершено. "Челсі" виграє із рахунком 1:0. Фактично перед свистком ще один момент був у Щебетуна, який пробивав з меж карного - Коллінс знову на місці!

Загальна кількість ударів у ворота - 2:2, в площину - 1:2

15:45. В поєдинку спостерігається багато боротьби, і в останні хвилини гра концентрується в центрі поля.

15:33. На 29 хвилині прекрасний момент зрівняти рахунок був у Щебетуна - Олексій вистрілював метрів з 10-ти трохи лівіше центру, але Коллінс встиг зреагувати!

15:26. На 23-й Грант побачив перед собою "гірчичник" за фол проти Михайличенка, а за 3 хвилини "сині" відкрили рахунок: Мухтар отримав м'яч, звільнився від опіки Тимчика та Нестеренка, пройшов лівим краєм та віддав під удар Мухейму, який метрів з 14-ти відправив м'яч у ворота.

15:18. На 17 хвилині гри юні "динамівці" мали прекрасний шанс відкривати рахунок: після розіграшу кутового Шапаренко добре віддав пас під удар Лук'янчуку, але Павло зовсім трохи не влучив у площину.

15:06. Юнацькі команди вийшли на поле в таких складах:

14:31. Відомо, який канал транслюватиме поєдинок юнацьких команд.

13:24. Пропонуємо Вашій увазі фоторепортаж відкритого тренування киян на "Стемфорд Брідж".

12:12. Напередодні гри поспілкувався з журналістами і форвард киян Артем Кравець, який розповів багато цікавого.

8:00. Пропонуємо Вашій увазі наш анонс цього протистояння.

3 листопада

22:19. Також в передматчевій прес-конференції взяв участь і захисник киян Євген Хачеріді, який заявив, що "Челсі" зараз схожий на пораненого звіра.

21:38. Прес-конференція Сергія Реброва: Проти "Челсі" потрібно грати на перемогу

20:10. "Челсі" - "Динамо": Як лондонці до матчу готувалися (ВІДЕО).

18:10. "Особливий" розповів про очікування від матчу проти "Динамо" на традиційній прес-конференції. Моурінью: "Динамо" нам не треба перемагати будь-якою ціною

15:57. "Челсі" втратив форварда перед матчем з "Динамо"

11:09. Шевченко: Моурінью матиме велике майбутнє у "Челсі"

9:32 Вацко: Нічия у матчі з "Челсі" буде хорошим результатом для "Динамо"

8:43. "Динамо" вирушило у Лондон без Беланди, Сільви та Теодорчика

2 листопада

"Челсі" та "Динамо" розсудить чех

1 листопада

"Динамо" та "Сток Сіті" вирішать, чи залишиться Моурінью у "Челсі"

BBC: Гравець "Челсі" сказав: "Я краще програю, ніж виграю для Моурінью"

31 жовтня

"Челсі" - "Динамо": Де дивитись

Ярмоленко: Уявіть, яка буде мотивація у "Челсі" на гру з нами

"Челсі" ганебно програв "Ліверпулю" перед матчем з "Динамо"

До Києва приїде спеціальна комісія УЄФА

29 жовтня

Дієго Коста може зіграти проти "Динамо"

Гусєв: Хіба "Челсі" вдома не програє?

"Челсі" продовжив контракт з Раміресом (ФОТО)

Гравцю "Челсі" загрожує в'язниця через зґвалтування (ФОТО)

28 жовтня

Дієго Коста ризикує пропустити матч проти "Динамо"

"Челсі" вилетів з Кубка ліги

27 жовтня

Контрольно-дисциплінарний комітет УЄФА прийняв рішення щодо інциденту на матчі "Динамо" - "Челсі"

Директор FARE: У Києві, здається, дають розквітати ультраправим групам